Close
  • Kawa z Adwokatem

Pralinki #3

Dawno już nie było… Nie pamiętam nawet sama kiedy był ostatni wpis z tego cyklu. Kiedyś zamierzałam publikować „pralinki” znacznie częściej, ale wyszło jak wyszło. Tak czy inaczej – wakacyjne pralinki :

  • Koty. Ci, którzy mają kota wiedzą, że są to zwierzęta które dość ciężko upilnować.  Zastanawiałeś się kiedyś, co było, gdyby Twój kot zjadł rybki sąsiada?? Niektórzy już to wiedzą.  Jak masz kota, bądź planujesz go mieć, lepiej to sprawdź.
  • Wybierasz się na wakacje pociągiem? Powinieneś to wiedzieć.
  • Mamy wakacje. Nie znam nikogo, kto nie kochałby lata. Ale… nie znaczy to wcale, iż można mieć urlop od prawa. Jeździsz na wakacje z biurem podróży? Zastanawiałeś się kiedyś np. nad tym?
  • Podróżujesz samolotem? Nie wiem jak Ty, ale ja bardzo lubię latać. Ale czy jesteś świadomym klientem linii lotniczych?
  • Turyści wybrali najpiękniejsze plaże. Zgadzasz się z tym wyborem?

I jak – rozumiem, że mają być kolejne odsłony?

UWAŻASZ ARTYKUŁ ZA WARTOŚCIOWY? PODZIEL SIĘ Z INNYMI!

Nazywam się Katarzyna Skowrońska, jestem adwokatem i codziennie pomagam ludziom takim jak Ty. Na tym blogu publikuję posty eksperckie z zakresu prawa, ale pisane w sposób czytelny i zrozumiały dla każdego. Rozgość się, a w razie pytań jestem do Twojej dyspozycji >> katarzyna.skowronska@adwokatura.pl

Related Posts

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Fatal error: Call to undefined function qode_icon_collections() in /kawa_blog/wp-content/plugins/qode-listing/modules/single/templates/parts/enquiry.php on line 4