Close
  • Kawa z Adwokatem

Witam na blogu i zapraszam do lektury.

Czy tego chcesz, czy nie kontaktu z przepisami nie unikniesz.

Niezależnie od tego, czy prowadzisz własną działalność, pracujesz na etacie – codziennie wychodzisz z domu i zawierasz rozmaite umowy, z którymi wiążą się określone konsekwencje prawne.

Lepiej więc, abyś miał ich świadomość.

Gdziekolwiek się nie obejrzysz, będziesz mieć do czynienia z przepisami.

W codziennym życiu zawierasz dziesiątki umów, czasem bardzo drobnych, a czasem takich o doniosłym znaczeniu (kupujesz mieszkanie od dewelopera, zawierasz umowę w przedmiocie rozdzielności majątkowej…). O umowach zawieranych przez Internet to nawet już nie wspomnę.

Jesteś szczęśliwym małżonkiem? A może rozważasz rozwód albo właśnie się rozwodzisz? Już się rozwiodłeś i myślisz o podziale majątku? A może w ogóle ślubu nie rozważasz i żyjesz sobie szczęśliwie w tzw. wolnym związku?

W każdym z tych przypadków znajdziesz coś dla siebie.

Bo o tym właśnie będzie ten blog.

O przepisach, które Ciebie dotyczą, nawet jeśli (jeszcze) nie masz tego świadomości.

Kawa z adwokatem czyli o prawie czy kawie 🙂

UWAŻASZ ARTYKUŁ ZA WARTOŚCIOWY? PODZIEL SIĘ Z INNYMI!

Nazywam się Katarzyna Skowrońska, jestem adwokatem i codziennie pomagam ludziom takim jak Ty. Na tym blogu publikuję posty eksperckie z zakresu prawa, ale pisane w sposób czytelny i zrozumiały dla każdego. Rozgość się, a w razie pytań jestem do Twojej dyspozycji >> katarzyna.skowronska@adwokatura.pl

Related Posts

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Fatal error: Call to undefined function qode_icon_collections() in /kawa_blog/wp-content/plugins/qode-listing/modules/single/templates/parts/enquiry.php on line 4